واریز سود ۲۵ درصدی به حساب بیمه گزاران عمر بیمه معلم

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم از واریز سود قطعی ۲۵ درصدی مربوط به سال ۱۳۹۴ به حساب بیمه گزاران... با عنوان : واریز سود ۲۵ درصدی به حساب بیمه گزاران عمر بیمه معلم بخوانید :

مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم از واریز سود قطعی ۲۵ درصدی مربوط به سال ۱۳۹۴ به حساب بیمه گزاران عمر این شرکت خبر داد.
به گزارش نقدینه، خرد و کلان، عصر اقتصاد، مناقصه و مزایده، رویکرد، دنیای اقتصاد، ریسک نیوز، اخبار پول و به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، سعید گیوه چی اعلام کرد: با عنایت پروردگار، نرخ سود قطعی سال ۱۳۹۴ بیمه نامه های زندگی وسرمایه گذاری بیمه معلم با احتساب ۱۰۰ درصد عایدی برای مشتریان، معادل ۲۵ درصد برای تمامی بیمه نامه هایی که در سال ۹۴ دارای ذخیره بوده و در حال حاضر جاری اند، محاسبه و به حساب اندوخته آنها واریز شد.
وی افزود: این موضوع از طریق پیامک به اطلاع همه بیمه گزاران رسید.
به گفته گیوه چی، شرکت بیمه معلم با پرداخت مشارکت در منافع و سود قطعی مناسب به بیمه گزاران خود در سال ۱۳۹۴ ثابت کرد که ارائه خدمات به مشتریان و ایفای تعهداتش در حد یک شعار یا وسیله ای برای تبلیغات نیست، بلکه با تلاش و همت مضاعف همه کارکنان و نمایندگان متخصص شرکت به واقعیت تبدیل خواهد شد.
مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم همچنین اعلام کرد که همه بیمه گزاران می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان شرکت، پس از ورود به سایت بیمه معلم در قسمت گزارشات خاص بیمه های عمر، وضعیت سود مشارکت در منافع بیمه های عمر را مشاهده کنند.

www.mic.co.ir

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 18 تير 1396 ساعت: 11:56